Absolventi

Absolventi SUŠ v Liberci

od prvních maturantů ve školním roce 1997/1998 ke školnímu roku 2015/2016 celkem 358 úspěšných

 

školní rok 2015/2016

Brabec Filip FM, Cimmermanová Zuzana FM, Mánková Leona FM, Ornst Tomáš GD, Paskovský Maxmilián FM, Šálková Veronika GD, Šimáček Dominik FM, Tušerová Adéla GD, Uhlíř Gabriel GD, Wach Jonáš FM

školní rok 2014/2015

Blüml Antonín GD, Čumpelíková Viktorie FM, Eder Pavel FM, Horyna Patrik FM, Jakimič Roman GD, Klavík Ondřej GD, Luksíková Lucie FM, Slavíková Barbara GD, Soukupová Monika FM, Šoltysová Karolína FM, Volná Zuzana GD

školní rok 2013/2014

Angelov Martin, Brabcová Sára, Fiedler Jakub, Fojtíková Zuzana, Kadeišvili Amiran, Kvapilová Kateřina, Šeps Michal, Zemenčíková Karolína

školní rok 2012/2013

Bartoš Martin, Bohuslávek David, Brožová Sandra, Crhová Markéta, Česká Lucie, Drasíková Tereza, Hanuš Petr, Hložánková Martina, Janatová Eva, Košíček Petr, Kudrhalt Kryštof, Lamatová Klára, Návesník Petr, Nekvindová Kristýna, Nešporová Markéta, Slabyhoudová Barbora, Šindelářová Sára, Tomášová Michaela, Víchová Barbora, Votočková Barbora

školní rok 2011/2012

Dejmková Nicole, Doležalová Veronika, Donátková Zuzana, Hladká Karolína, Hübelová Magdaléna, Jarošová Barbora, Kačerová Marcela, Kostrinská Kateřina, Kubečková Lenka, Kukanová Nicola, Kvapilová Karolína, Malá Petra, Maršálková Ivana, Nyč David, Orltová Klára, Pavlíčková Aneta, Polmová Barbora, Štefanová Jitka, Urbánek Tomáš, Vaněčková Evelína, Vávrová Tereza, Vočadlo Jakub, Weber Vít

školní rok 2010/2011

Dařílková Ludmila, Hofman Martin, Janda Kryštof, Kocourek Michal, Kolařík Jakub, Kvapilová Šárka, Louda Martin, Nedvědová Zuzana, Olbrichtová Zuzana, Pažoutová Kateřina, Plecháčová Adéla, Plíhalová Lenka, Podhajská Lucie, Ráček Lukáš, Rutová Natalie, Svoboda Jan, Šimanová Nikola, Šírová Kateřina,Tulisová Tereza, Vlasáková Adéla, Vojtěch Petr, Vojtková Marta, Zajíčková Tereza

Tito studenti byli první, kteří maturovali společnou státní maturitou a byli 100 % úspěšní

školní rok 2009/2010

Bejdáková Karolína, Beneš Ondřej, Bursová Adéla, Čejková Barbora, Chrudimská Kateřina, Chytilová Anna, Jäschke Filip, Josieková Klára, Kaušková Petra, Kejklíček Roman, Khaml Vít, Klabíková Barbora, Pětníková Zuzana, Remsa Jiří, Rollová Lucie (2011), Říhová Pavla, Staněk Tadeáš, Strnadová Miluše, Šturcová Vendula

školní rok 2008/2009

Andrejkovičová Nikola, Bartáková Lucie, Hrádková Lenka, Jirásková Jana, Jiřikovský Jakub, Jíšová Alžběta, Jurová Zuzana, Kadlec Jiří, Majerčíková Petra, Menšl Filip, Nováková Klára, Podolská Linda, Ročňová Anna, Rymer Lukáš, Ťoupalová Daniela, Vagnerová Renata, Vavřinová Barbora, Ždímalová Romana

školní rok 2007/2008

Bokros Ján, Čivrná Šárka, Dixová Tereza, Dvořáková Veronika, Hainová Romana, Horák Jakub, Hromádková Tereza, Kesnerová Eliška, Kobrlová Petra, Krebsová Magdalena, Machová Martina, Mikulcová Petra, Mlejnecká Dita, Němečková Soňa, Nosková Eliška, Procházková Petra, Sýkorová Veronika, Šrámková Eliška, Taranová Lenka, Wolfová Sabina, Zajacová Jana

školní rok 2006/2007

Bruzková Iva, Buriánková Nela, Hořejší Tereza, Humpál Martin, Knapová Jana, Koláčný Petr, Koucká Pavla, Kracík Tomáš, Krchňáková Anna, Křelinová Žaneta, Ludínová Michaela, Nesvadbová Pavlína, Panchártková Martina, Plíšková Eliška, Poláková Sandra, Prokešová Silvie, Rendl Lukáš, Schovánková Karolina, Svatoňová Jana, Šimková Irena, Tvrzníková Eva, Vyskočilová Iveta, Zajícová Lenka

školní rok 2005/2006

Cichý Jan, Fidlerová Veronika, Fleknová Hana, Havel Petr, Holubová Veronika, Hozdová Eliška, Knoppová Markéta, Kojanová Soňa, Lamačová Adéla, Mendíková Tereza, Pára Boleslav, Rusková Lenka, Soukupová Pavlína, Stannerová Jitka, Stožická Jana, Šturmová Pavlína, Váca Libor, Vanáková Michaela, Vajrauchová Iva, Vitulová Šárka, Žičařová Tereza

školní rok 2004/2005

Hekerlová Jitka, Hlaváčková Dominika, Horáček Aleš, Horynová Jana, Janisová Veronika, Knytlová Jana, Kojzar Michal, Korbelová Iveta, Kořínková Lucie, Kroftová Barbora, Mašek Ondřej, Mlejnková Kateřina, Ocilka Michal, Pavlík Petr, Petrlíková Lucie, Pokorný David, Poner Jakub, Sieratovski Jaroslav, Stehlíková Michaela, Špálová Zuzana, Ungrová Nikola, Volejníková Petra

školní rok 2003/2004

Bláha (Zuska) Miroslav, Brabcová Kateřina, Bradnová Růžena, Čápová Lenka, Černá Andrea, Čížková Lucie, Dvořáková Iva, Gamba Lukáš, Holub Petr, Hošková Zuzana, Hynečková (Hyblbauerová) Eva, Kašubová Zuzana, Kramperová Kateřina, Kršková Jitka, Lemberková Eva, Opočenská Gabriela, Pšenská Marcela, Rota Jakub, Smutný Petr, Tomaschová Kristýna, Volková Petra

školní rok 2002/2003

Bouček Michal, Drahošová Žaneta, Chovanová Michaela, Kindl Zdeněk, Kišš Jakub, Kölbl Daniel, Konfršt Lukáš, Koubová Veronika, Nedomlelová Eliška, Nováková Marie, Pelcnerová Miroslava, Pexa Stanislav, Roučková Alexandra, Roudnická Adéla, Sabol Tomáš, Součková Andrea, Valenta Lukáš, Vališová Sandra

školní rok 2001/2002

V4 A

Bešťák Jan, Bílek Petr, Hladík Jiří, Holá Dagmar, Hůlka Rudolf, Janošková Tereza, Kodymová Denisa, Nová Alena, Přibylová Denisa, Růžičková Pavla, Ryšavá Eliška, Sallmann Patrik, Sekula Marek, Soldán Jakub, Tomáš Petr, Vančová Michaela, Vydra Jiří

V4 B

Bernartová Jana, Cymbálová Jana, Drahovzalová Jana, Dubská Lucie, Filařová Jana, Horvátová Michaela, Kopecká Klementina, Koucký Milan, Maříková Helena, Maštálková Jana, Mňuková Zuzana, Rascheová Alena, Rubínová Kateřina, Srbová Jana, Veselá Marcela, Vodrážková Gabriela

školní rok 2000/2001

V4 A

Bartůňková Ivana, Heger Jan, Hýbnerová Helena, Ježková Barbora, Koch Lukáš, Krejsová Martina, Kučera Radim, Mocáková Veronika, Nožka Filip, Odehnalová Vendula, Pytlík Michal, Štruncová Markéta, Šturc Jan, Uhrová Barbora

V4 B

Beranová Milena, Čechová Ivana, Drahozal Kamil, Glanc Jan, Kotková Zuzana, Latioková Petra, Lepišová Darina, Maděrová Lucie, Musil Karel, Skálová Lenka, Sýkora Michal, Vanc Libor, Vanoušek Ladislav, Zábranská Sabina

školní rok 1999/2000

V tomto školním roce nebylo absolventů

školní rok 1998/1999

PH4 Manažeři kulturních zařízení — hudebníci

Heinzová Barbora, Hromková Sabina, Nesnídalová Alena, Ottl Marek, Petržilková Hana, Waldaufová Marie, Pelc Lukáš

VV4 Výtvarníci

Bulva Tomáš, Čuříková Lenka, Hátlová Petra, Kánský Zdeněk, Kučerová Stanislava, Kupský Michal, Macharovská Šárka, Prostředníková Kamila, Rehánek Ladislav, Svobodová Hana, Zavřel David

školní rok 1997/1998

PH4 Manažeři kulturních zařízení — hudebníci

Alexová Štěpánka, Celbová Michaela, Horáčková Lenka, Kováčová Eva, Kozlovská Iva, Kratochvílová Markéta, Kudrhaltová Linda, Macháčková Jana, Malá Lucie, Malá Mája, Pažout Tomáš, Pražáková Iva, Roklová Jana, Rybářová Lenka, Shejbal Radek, Sotonová Kateřina, Strejčková Radka, Šilhánková Helena, Šťovíčková Barbora, Wohlanová Jana

TD4 Manageři kulturních zařízení — dramatický obor

Fišerová Edita, Holubec Miroslav, Kadlec Martin, Kašparová Johana, Kovaříková Eva, Nováková Martina, Švácha Michal, Vaníčková Jeanne, Vilimovská Klára, Žáček Jakub

VV4 — Výtvarníci

Dvořáková Judita, Kolátorová Marie, Koubková Miluše, Lochmanová Petra, Syrovátková Pavla